تهران

سه شنبه 08 مهر 1399

از برگزاری دوره های تخصصی تا آماده سازی انبار های امدادی در هلال احمر شهرستان تهران

 
 
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان تهران؛ مرتضی رضایی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تهران در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران هلال احمر شهرستان تهران، اظهار کرد:
در ابتدای هفته گذشته جلسه هم اندیشی با  مسئول امداد و نجات همراه مسئولان پایگاه های امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان تهران برگزار و در خصوص مطالب مختلفی بحث و گفتگو داشتیم.
وی افزود: دوره های آموزشی از تخصصی پایه پیش بیمارستانی تا برگزاری کارگاه های آموزشی مانند کار با بیسیم و نیز گزارش نویسی یکی دیگر از اقدام های دیگری بود که توسط واحد امداد و نجات انجام شد.
رضایی تصریح کرد: با توجه به دستور العمل های موجود انبار های امدادی جمعیت هلال احمر شهرستان تهران آماده و به روز رسانی شد و همچنین خودروهای امدادی این جمعیت تحت بازید قرار گرفت.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تهران اضافه کرد: بازدید از پایگاه های امداد و نجات در دستور کار قرار گرفت و همراه با مسئول امداد و نجات ضمن بازدید از پایگاه ها با نجاتگران کادر و داوطلب گفت و گو داشتیم.
رضایی گفت: یکی از فعالیت های مهم تهیه تانکر ۲ هزار لیتری جهت ذخیره آب شرب در پایگاه امداد و نجات چیتگر بود.
وی با اشاره به این که در روزهای پایانی هفته نیز میزبان معاون و رئیس اداره جذب و سازماندهی امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران بودیم، ادامه داد: معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران نیز از روند تخلیه انبار امدادی منطقه ۱۶ و اتاق آماده عملیات این منطقه بازدید و فرایند به روز رسانی انبار ها را مثبت ارزیابی کرد.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تهران عنوان کرد: بازدید از دوره های آموزشی و پوشش امدادی تجمع ضد صهیونیستی که در میدان امام حسین (ع) برگزار شد، از جمله اقدام های واحد امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان تهران بود که به خوبی انجام شد.
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *