تهران

جمعه 28 خرداد 1400

کارکنان داروخانه هلال احمر استان تهران واکسن کووید۱۹ را تزریق کردند

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران از واکسیناسیون اولین گروه از کارکنان این جمعیت که در داروخانه شهرستان ری به خدمت می پردازند خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ شاهین فتحی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران در این خصوص اظهار کرد: با هماهنگی های لازم که از طرف معاونت درمان و توانبخشی هلال احمر استان تهران با دانشگاه علوم پزشکی تهران انجام شد، روز گذشته، کلیه کارکنان داروخانه هلال احمر استان تهران واقع در شهرستان ری، علیه ویروس کووید۱۹ واکسینه شدند. 
 
وی ادامه داد: این داروخانه که در ضلع جنوبی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) واقع شده است، روزانه به بالغ بر ۵۰۰ نفر از هموطنان خدمات ارائه می کند که عوامل این مجموعه، به طور جدی در معرض ابتلا به این ویروس می باشند. 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران خاطر نشان کرد:
 
با هماهنگی های صورت گرفته، تمامی همکاران پزشک، دارو ساز، پیراپزشک، فیزیوتراپ و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان تهران نیز با توجه به فعالیت در حوزه های خدمات درمانی و احتمال ابتلا به این ویروس در تعامل با هموطنان مبتلا، برای تزریق واکسن مذکور ثبت نام شده اند و به تدریج تمامی این افراد نیز واکسن کووید۱۹ را دریافت خواهند کرد.
کلمات کلیدی
دینا حقی
تهیه کننده:

دینا حقی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *