تهران

جمعه 03 بهمن 1399

امدادرسانی نیروهای عملیاتی جمعیت هلال احمر دماوند به دو حادثه در این شهرستان

نیروهای عملیاتی جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند به دو حادثه در این شهرستان امدادرسانی کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند،  در ساعت 15:50 دقیقه روز جمعه گزارشی مبنی بر آسیب دیدگی آقای ۲۳ ساله در محدوده پیست اسکی آبعلی از مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان تهران به مرکز پاسخگویی اضطراری جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند اعلام که بلافاصله نیروهای عملیاتی این جمعیت از پایگاه امداد و نجات آبعلی به محل حادثه اعزام شدند.

پس از رسیدن عوامل امدادی به محل حادثه مشخص شد ، مصدوم آقای ۲۳ ساله در حین انجام تفریحات زمستانه دچار آسیب از ناحیه مچ پای چپ ،  گردن ،  کمر و قفسه سینه شده بود که توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند اقدامات پیش بیمارستانی انجام شد و به مرکز درمانی انتقال یافت.
 
 در ساعت 20:15 دقیقه جمعه شب ، گزارشی مبنی بر سقوط کامیون به درّه از مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان تهران به مرکز پاسخگویی اضطراری‌ جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند اعلام  که بلافاصله عوامل امدادی از پایگاه امداد و نجات چناران به محل حادثه اعزام شدند.
 
پس از رسیدن عوامل امدادی به محل حادثه مشخص شد کامیون به علت نقص در سیستم ترمز به دره سقوط کرده و در پی این حادثه دو مصدوم برجای مانده است .
 
 یک مصدوم اقای ۳۹ ساله که دچار آسیب از ناحیه سر و شکم شده بود توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر اقدامات درمانی اولیه انجام و به مرکز درمانی منتقل شد و یک مصدوم توسط عوامل اورژانس به مرکز درمانی منتقل شد.
 
انتهای خبر/۲۱۱۲
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *