تهران

چهارشنبه 06 بهمن 1400

پوشش امدادی مراسم تشییع ۱۵۰ شهید گمنام دفاع مقدس در پایتخت توسط هلال احمر استان تهران

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران گفت: پیکر ۱۵۰ شهید نیز در پایتخت و از مصلی امام خمینی و دانشگاه تهران تشییع خواهد شد که پوشش امدادی این مراسم در کنار سایر دستگاه های امدادی بر عهده عوامل عملیاتی هلال احمر استان تهران(شهرستان تهران) است.

‌به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛شاهین فتحی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران اظهار کرد: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته از سوی مسئولین امر مقرر شد پیکر ۲۵۰ شهید گمنام تازه تفحص شده در سراسر کشور و به ویژه در استان تهران تشییع شود. 

 

وی ادامه داد: پیکر ۱۵۰ شهید نیز در پایتخت و از مصلی امام خمینی و دانشگاه تهران تشییع خواهد شد که پوشش امدادی این مراسم در کنار سایر دستگاه های امدادی بر عهده عوامل عملیاتی هلال احمر استان تهران(شهرستان تهران) است.

 

فتحی بیان کرد: همچنین شب گذشته نیز مراسم وداع با شهدای گمنام در مصلی امام خمینی(ره) تهران برگزار شد که پوشش امدادی این مراسم نیز انجام شد. 

 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران اضافه کرد: ۲۴ نفر از نجاتگران کادر و داوطلب از هلال احمر شهرستان تهران و تیم واکنش سریع هلال احمر استان تهران به همراه ۶ دستگاه آمبولانس در این مراسم ها جهت پوشش امدادی حضور خواهند داشت که تیم های پشتیبان نیز برای این مراسم در نظر گرفته شده اند.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *