تهران

چهارشنبه 06 بهمن 1400

شعبه هلال احمر در سه شهرستان استان تهران افتتاح می‌شود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران از افتتاح شعبه هلال احمر در شهرستان های قرچک، پردیس و بهارستان تا قبل از دهه فجر سال جاری خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران و به نقل از خبرگزاری فارس، شاهین فتحی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران در مراسم افتتاح سیزدهمین شعبه جمعیت هلال احمر استان تهران در شهرستان قدس اظهار کرد: ۱۲ سال از شهرستان شدن قدس می گذرد و مردم باید در برابر مخاطرات آماده باشند و جوانان این شهر از جمعیت هلال احمر استفاده می کردند و داوطلبین می بایست به عضویت مجموعه درامده تا فعالیت های سازماندهی تری انجام دهند اما امکان راه اندازی این شعبه در شهرستان مقدور نبود و هلال احمر تلاش می کرد که خدمات خود را به این منطقه برساند.

 

وی گفت: با دستور رئیس جمعیت هلال احمر جهت راه اندازی شعبه شهرقدس و پیگیری فرمانداری قدس و در اختیار قرار دادن امکانات و نیروی انسانی این شعبه افتتاح و در راستای خدمت رسانی به مردم خواهد بود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران افزود: با راه اندازی سوله مدیریت بحران در اسرع وقت می توان محل دپوی مناسب جهت تجهیزات و اقلام مورد نیاز در حوادث را داشته باشیم.

فتحی از استقرار شعبات دیگر در شهرستان های استان تهران خبر داد و تصریح کرد: برای تاسیس شعبه هلال احمر در شهرستان هایی که تازه تاسیس هستند و هلال احمر ندارند، توانستیم مجوز شورای عالی جمعیت هلال احمر مبنی بر تاسیس این شعبات در شهرستان های دیگر را دریافت کرده و با افتتاح سه شعبه دیگر در شهرستانهای قرچک، پردیس و بهارستان پیش از ۲۲ بهمن ظرفیت امداد رسانی و کمک به مردم را افزایش خواهیم داد.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *