تهران

چهارشنبه 06 بهمن 1400

جلسه گرامی داشت هفته وحدت حوزه و دانشگاه به میزبانی کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه الزهرا تهران برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ با حضور حجت الاسلام والمسلمین سلطانی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان تهران، متقیان معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران، رضایی رییس جمعیت هلال احمر شهرستان تهران، حجت الاسلام موسوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه الزهرا، صادقی معاون اجتماعی و فرهنگی دانشگاه الزهرا و اعضای جوان کانون دانشجویی دانشگاه الزهرا، جلسه گرامیداشت هفته حوزه و دانشگاه برگزار و در فضای مجازی و در بستر وبینار نیز با حضور شرکت کنندگان انتشار یافت.

حجت الاسلام والمسلمین مرتضی سلطانی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان تهران اظهار کرد: ایام شهادت حضرت فاطمه(س) را تسلیت عرض می کنم و گرامی می داریم سالگرد وحدت حوزه ها و دانشگاه ها که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی مطرح شد.

وی افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی تفکر دینی احیا شد و دین در اجتماع قرار گرفت.

این مقام مسئول تصریح کرد: در فضای دانشگاه ها اگر اعتقاد قلبی به متن مقدس یعنی قرآن باشد و سیره اهل بیت(ع) داشته باشیم، به مرور زمان، خروجی قابل توجهی را شاهد خواهیم بود و اگر در فضای اسلامی، سرچشمه اندیشه ها بر گرفته از قرآن و روایات باشد، اتفاقات خوبی رقم خواهد خورد.

سلطانی گفت: اعضای کانون های دانشجویی و طلاب هلال احمر، در کنار دروس خود به فعالیت های اجتماعی می پردازند که این نیز یک نوع ارزش قابل توجه به علاقمندان این عرصه است.

وی در پایان ادامه داد: جمعیت هلال احمر با برنامه های جامع و خوب توسط کانون های دانشجویی و طلاب و دیگر کانون ها، سرمایه های جمعیت هلال احمر را توسعه می دهد.

کمال متقیان معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران، اظهار کرد: دانشگاه الزهرا حدود ۱۸ سال دارای کانون دانشجویی هلال احمر بوده و جزو کانون های فعال این جمعیت است.

وی ادامه داد: هماهنگی های لازم با مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان تهران انجام شده که کانون طلاب خواهران را نیز فعال خواهیم کرد.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *