تهران

چهارشنبه 06 بهمن 1400
به مناسبت سالروز زلزله بم و روز ملی ایمنی در برابر زلزله انجام شد

برپایی مانور زلزله در ۶۱ خانه هلال جمعیت هلال احمر در سطح استان تهران و ۳۵ سرای محله پایتخت

به مناسبت سالروز وقوع زلزله بم و به مناسبت روز ملی ایمنی در برابر زلزله و‌‌ همزمان با سراسر کشور، در ۶۱ خانه هلال جمعیت هلال احمر در سطح استان تهران و ۳۵ سرای محله در شهر تهران، مانور زلزله و تمرین پناهگیری برگزار شد. ‌

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ شاهین فتحی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران در این خصوص اظهار کرد: صبح امروز به مناسبت سالروز وقوع زلزله بم و روز ملی ایمنی در برابر زلزله و مقابله با اثرات بلایای طبیعی، مانور زلزله و پناهگیری ایمن در خانه های هلال و سرای محلات که با جمعیت هلال احمر استان تهران مشارکت دارند برگزار شد.

وی ادامه داد: هدف از برگزاری این مانور ها، کاهش تلفات و خسارات ناشی از وقوع هرگونه زلزله احتمالی است و این امر با افزایش دانش و آمادگی و تمرینات هموطنان در مواجهه با مخاطرات ممکن خواهد شد که این جمعیت پیش از برگزاری مانورها با ارائه آموزش ها و تمرینات لازم توسط مربیان مربوطه به شرکت کنندگان، در ساعت ۱۰ صبح امروز پنجم دی ماه ۱۴۰۰، مانورهای برنامه ریزی شده پناهگیری ایمن در برابر زلزله را در چندین نقطه در سطح استان تهران و پایتخت، با همکاری دستگاه های متولی برگزار کردند.

فتحی تصریح کرد: مانورهای مواجهه با زلزله و پناهگیری ایمن، همزمان با سراسر کشور، در ۶۱ خانه هلال و ۳۵ سرای محلات پایتخت برگزار شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران اضافه کرد: در این مانور، تمرین مواجهه اصولی و مناسب در برابر زلزله با پناه گیری مناسب و خروج از محل و استقرار به فضای امن، تمرین شد.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *