تهران

سه شنبه 01 تیر 1400

واکسیناسیون جوانان هلال احمر پردیس علیه کرونا

اعضای جوان هلال احمر پردیس که در طرح «سردار دل‎ها» مشارکت داشتند، برای پیشگیری از کرونا، واکسن کووید_۱۹ دریافت کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ محمدرضا قادی نماینده جمعیت هلال احمر استان تهران در شهرستان پردیس، از واکسیناسیون اعضای جوانان هلال احمر که با شبکه بهداشت و درمان این شهرستان همکاری و در طرح سردارسلیمانی به صورت داوطلبانه مشارکت داشتند، علیه ویروس کرونا خبر داد‌.
 
قادی در این خصوص اظهار داشت: با توجه به فعالیت های داوطلبانه اعضای جوان پردیس در خط مقابله با ویروس منحوس کرونا و با رایزنی‎های صورت گرفته با فرمانداری و شبکه بهداشت و درمان شهرستان پردیس، واکسیناسیون این افراد انجام شد.
 
وی افزود: واکسیناسیون طی دو مرحله انجام خواهد شد که در روزاول و مرحله اول، به ۶ نفر از اعضا واکسن ترریق شد و در روزهای آینده نیز واکسیناسیون دیگر اعضا انجام خواهد شد.
 
نماینده هلال احمر استان تهران در شهرستان پردیس گفت: جوانان هلال احمری به صورت داوطلبانه از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا به امروز در غربالگری ورودی شهر‌ها و مرز‌ها و همچنین در طرح‌هایی همچون آمران سلامت، ناظران سلامت و طرح سردار دل‎ها، با شبکه‎های بهداشت و درمان در راستای کاهش شیوع ویروس کرونا همکاری داشته‎اند‌ و این اعضا مستعد ابتلا به کرونا و مستحق دریافت واکسن کووید_۱۹ هستند.
 
قادی افزود: این جمعیت نسبت به خادمان جوان مردم در حوادث مترقبه و غیرمترقبه، احساس مسئولیت می‎کند و برای جلوگیری از ابتلای آنان به ویروس منحوس کرونا، علاوه بر توصیه اکید رعایت دستورالعمل‎های بهداشتی، با تزریق واکسن، تلاش خود را برای جبران گوشه‎ای از زحمات این قشر خواهد کرد.
کلمات کلیدی
دینا حقی
تهیه کننده:

دینا حقی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *