تهران

دوشنبه 10 آذر 1399
توسط جوانان داوطلب هلال احمر شهر تهران انجام می شود

ساماندهی محله هرندی برای پیش گیری از شیوع کرونا

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تهران گفت: جوانان داوطلب به منظور ساماندهی مشکلات محله هرندی به میدان خواهند آمد تا در جهت پیش گیری از شیوع کرونا کمک کنند.

 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان تهران، صبح امروز طی نشستی که با حضور رئیس سازمان جوانان هلال احمر ، معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان تهران و رئیس جمعیت شهرستان تهران برگزار شد، مقرر گشت فعالان اجتماعی سازمانهای مردم نهاد و مسئولین شهری منطقه12 حضور داشته  از توان حداکثری فعالین اجتماعی و داوطلبین جوان بهره گیری شود.
رضایی، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تهران در این خصوص بیان کرد: با توجه به همدلی ، توان و تخصص اعضای داوطلب جوان، طبق سنوات گذشته هلال احمر، این جمعیت سعی  دارد با برنامه ریزی دقیق و جامع در رفع مشکلات محله هرندی مشارکت نماید.
وی ادامه داد : برای پیشبرد اهداف بشردوستانه هرگونه تلاش در این زمینه با بهره مندی از توانمندی سازمانهای مردم نهاد و شهری ، جهت تاثیر گذاری بهتر در این محله انجام خواهیم داد تا طرح محله محور هرندی را اجرا نماییم.
رضایی در پایان خاظر نشان کرد: با حضور فعالین اجتماعی و جوانان داوطلب بخش زیادی از مشکلات این محله رفع گردد و با برنامه ریزی های مستمر این روند ادامه پیدا کند.
انتهای پیام. 2014
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *