تهران

جمعه 28 خرداد 1400

افتتاح کانون غنچه های هلال احمر به مناسبت هفته هلال در مهدکودک کندو در شهرستان شمیرانات

کانون غنچه های هلال احمر مهدکودک کندو با اجرای برنامه هایی چون آشنایی با نماد هلال احمر ، آشنایی با کیف کمک های اولیه ، آشنایی با اصول و اهداف جمعیت هلال احمر و معرفی شماره 112 و آموزش کمک های اولیه به مناسبت هفته هلال افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شمیرانات؛ 
به مناسبت هفته هلال احمر و به همت واحد جوانان هلال احمر شمیرانات، کانون غنچه های هلال با هدف آموزش ها به صورت پایه ای در راستای نهادینه کردن فرهنگ انسان دوستی، نیکوکاری، خدمات بشر دوستانه و زندگی با تفاهم و گسترش فرهنگ امداد و نجات از سنین پایین با اجرای برنامه هایی از قبیل آشنایی با نماد هلال احمر، آشنایی با کیف کمک های اولیه، معرفی شماره ۱۱۲ و... در مهد کودک کندو این شهرستان افتتاح و فعالیت خود را آغاز کرد.
 
جمال شریفی سرپرست جمعیت هلال احمر شمیرانات در این خصوص خاطر نشان کرد: ارتقاء سطوح آگاهی و آموزش های امدادی در میان کودکان و خردسالان از اهداف جمعیت هلال است چرا که بهترین زمان برای آغاز آموزش و شکل دهی ذهن برای تبدیل شدن و رسیدن به یک امدادگر واقعی در دوران کودکی و در مراکز مهد کودک و پیش دبستانی است و زمینه را برای ارتقاء کمی و کیفی برنامه های آموزشی و فعالیتهای عام المنفعه در مهدهای کودک و مراکز پیش دبستانی فراهم می آورد.
انتهای خبر/۲۰۱۸
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *