تهران

سه شنبه 08 مهر 1399

ارائه خدمات عوامل هلال احمر استان تهران در طرح نذر آب ۳ استان سیستان و بلوچستان

عوامل هلال احمر استان تهران در طرح نذر آب 3 در استان سیستان و بلوچستان حاضر و خدمات خود را به مردم کم برخوردار شهرستان خاش ارائه کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ طرح نذر آب ۳ از اواسط شهریور در استان های کم برخوردار آغاز که جمعیت هلال احمر استان تهران از ۲۲ الی ۲۴ شهریور خدمات مختلفی را در دهستان سفید کوه شهرستان خاش از توابع استان سیستان و بلوچستان، به مردم کم برخوردار این منطقه ارائه کردند.
توزیع اقلام مورد نیاز و معیشتی توسط جمعیت هلال احمر استان تهران در بین افراد کم برخوردار مردم دهستان سفید کوه شهرستان خاش از توابع استان سیستان و بلوچستان در قالب طرح نذر آب ۳،  برپایی کاروان شادی و بازی های مختلف برای کودکان و ارائه خدماتی درمانی توسط   کاروان سلامت جمعیت هلال احمر استان تهران نیز با مستقر شدن در روستای قادر آباد دهستان کوه سفید شهرستان خاش از برنامه های مختلف بود.
ایجاد مرکز تصفیه آب در شهر اسماعیل آباد خاش
 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران از ایجاد مرکز تصفیه آب در شهر اسماعیل آباد شهرستان خاش خبر داد.
 
 شاهین فتحی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران در حاشیه بازدید رئیس جمعیت هلال احمر، استاندار استان سیستان و بلوچستان و هیأت همراه از اجرای طرح نذر آب ۳ در شهرستان خاش که توسط هلال احمر استان تهران انجام می شود، تصریح کرد: طرح نذر آب علاوه بر تامین آب آشامیدنی سالم فرصتی مناسب برای اجرای سایر برنامه های هلال احمر منجمله رسیدگی به وضعیت معیشت مردم محروم و مستضعف را فراهم می آورده است.
 
مدیر عامل جمعیت هلال استان تهران افزود: جمعیت هلال احمر استان تهران در سومین دوره از طرح نذر آب در ۳ بخش بهداشت و درمان،تامین نوشت افزار و لوازم التحریر و اجرای ویژه برنامه های فرهنگی پیش قدم شده است.
 
فتحی بیان کرد: جمعیت هلال احمر استان تهران اقدامات تخصصی برای کمک خیرین جهت تأمین آب پایدار روستاهای فاقد آب را در دستور کار قرار داده است
 
وی از راه اندازی و ایجاد یک مرکز تصفیه آب در شهر اسماعیل آباد خاش خبر داد و گفت: در سایه کمک خیرین و با ایجاد این مرکز تصفیه دسترسی به آب آشامیدنی سالم برای بیش از ۵ هزار نفر از ساکنین شهر اسماعیل آباد خاش فراهم می‌شود.
 
فتحی با تاکید بر اینکه نشست هایی که با خیرین متخصص در آب کشور صورت گرفت منجر به بازدید این افراد از روستاهای محروم و بدون امکانات سطح استان سیستان و بلوچستان شد.افزود: بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال از کمک های مردم استان تهران امروز در قالب طرح نذر آب در بین روستاییان شهرستان خاش توزیع می‌شود.
شایان ذکر است، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و رئیس اداره حراست جمعیت هلال احمر استان تهران از روند این فعالیت ها بازدید کردند و این کاروان  با خضور ۱۵ پزشک و پیراپزشک داوطلب، نسبت به ارائه خدمات عمومی و تخصصی پزشکی و مشاوره ای و دارویی اقدام می نماید.
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *