تهران

سه شنبه 08 مهر 1399

برگزاری ۲۶ دوره تخصصی امداد و نجات در شعب جمعیت هلال احمر استان تهران

شعب جمعیت هلال احمر استان تهران میزبان ۲۶ دوره آموزش تخصصی امداد و نجات خواهند بود.

 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ ابراهیم تاجیک نوری معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران در این خصوص اظهار کرد: 
با توجه به شیوع بیماری کرونا و تشدید بیماری از اواخر بهمن سال گذشته تمامی دوره های آموزش تخصصی امداد و نجات لغو شده بود.
وی افزود: با هماهنگی‌های لازم و کسب مجوز از سازمان امداد و نجات،  مقرر شد تا جایی که امکان دارد و با رعایت پروتکل های بهداشتی، دوره های تخصصی را برگزار کنیم.
تاجیک نوری تصریح کرد: از اواسط شهریور ماه ۲۶ دوره آموزشی تخصصی امداد و نجات برنامه ریزی شد و مقرر شد این دوره ها در شعب جمعیت هلال احمر استان تهران اجرا شود.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران اضافه کرد: از این ۲۶ دوره، پنج دوره پایه پیش بیمارستانی، پنج دوره اسکان یا سرپناه اضطراری، پنج دوره بهداشت آب و غذا در شرایط اضطراری، چهار دوره حمایت روانی و اجتماعی، پنج دوره عملیات لوجستیک، یک دوره جست و جو نجات در حوادث حمل و نقل و یک دوره جست و جو نجات در کوهستان، برنامه ریزی شده است.
تاجیک نوری بیان کرد: این دوره ها با حضور مربیان مجرب و دو بخش برادران و خواهران آغاز و تا اوایل مهر ماه ادامه خواهد داشت.
 
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *