تهران

چهارشنبه 06 بهمن 1400

‌‌امداد رسانی به ۸۵ حادثه در آبان ماه توسط عوامل عملیاتی هلال احمر استان تهران

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران از امداد رسانی عوامل عملیاتی این جمعیت به ۸۵ حادثه در آبان ماه سال جاری خبر داد.

 
 
 
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ شاهین فتحی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران در این خصوص اظهار کرد: تیم های عملیاتی هلال احمر استان تهران در آبان ماه سال جاری، به ۸۵ حادثه امداد رسانی کردند.
وی گفت: از این ۸۵ حادثه، ۳۵ مورد مربوط به حوادث جاده‌ای، ۸ مورد خدمات درمان سرپایی حضوری، ۹ مورد خدمات مناسبتی جهت پوشش امدادی، یک مورد برف و کولاک، دو مورد سیل و آبگرفتگی، ۸ مورد شهری، یک مورد صنعتی و کارگاهی و همچنین ۲۱ مورد کوهستان بود.
 
فتحی بیان کرد: در این حوادث، جمعا ۲۱۲ نفر حادثه دیده وجود داشت و به ۲۰۷ نفر از مصدومان حوادث امداد رسانی شد که از این تعداد، ۸۰ نفر مربوط به حوادث جاده ای، ۴۳ نفر در حوادث کوهستان، ۳۹ نفر در پوشش امدادی مناسبتی، ۱۸ نفر در موارد سرپایی حضوری، ۱۱ نفر در سیل و آبگرفتگی، ۱۱ نفر در حوادث شهری و ۵ نفر نیز در برف و کولاک بود.
 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران اضافه کرد: در ۸۵ عملیات انجام شده در آبان ماه سال ۱۴۰۰، ۵۴۰ نیروی عملیاتی در قالب ۱۳۱ تیم و با بهره‌گیری از ۷۴ دستگاه آمبولانس و خودروهای نجات و عملیاتی به مصدومان امداد رسانی کردند که در یک عملیات نیز از بالگرد استفاده شد.
 
فتحی در پایان این خبر گفت: هموطنان می توانند در صورت مواجهه با حوادثی همچون جاده ای و کوهستان، با شماره ملی ۱۱۲ جمعیت هلال احمر تماس حاصل کنند تا در کمترین زمان، تیم های امداد و نجات برای امداد رسانی به محل حادثه اعزام شوند.
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *