تهران

سه شنبه 01 تیر 1400

توزیع ۵۰۰ غذا بین نیازمندان توسط هلال احمر شهرستان شمیرانات

در راستای احسان، اکرام و اطعام نیازمندان، واحد جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر منطقه ۴ شمیرانات اقدام به طبخ و توزیع ۵۰۰ پرس وعده غذایی گرم در سامان سراهای سطح منطقه نمودند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شمیرانات؛ 
سنت حسنه‌ی اطعام نیازمندان همه ساله در ماه مبارک رمضان و در قالب طرح های مختلف با مشارکت خود اعضای داوطلب هلال احمر به مرحله‌ی اجرا در می‌آید از این رو واحد جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر منطقه ۴ شمیرانات با تهیه و توزیع ۵۰۰ پرس وعده غذایی گرم اقدام به این عمل خداپسندانه کردند. 
 
جمال شریفی سرپرست جمعیت هلال احمر شمیرانات با اشاره به اینکه ماه رمضان ماه خدا، ماه رحمت، برکت و بهترین فرصت جهت دلجویی از نیازمندان است خاطر نشان کرد :با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب و ضرورت حمایت از مستمندان و اقشار آسیب دیده از بیماری کرونا در ماه مبارک رمضان، طرح اطعام با عنوان سفره مهربانی با طبخ و توزیع ۵۰۰ وعده غذای گرم با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی انجام و پس از بسته بندی در سامان سراهای سطح منطقه به همت واحد جوانان و داوطلبان  جمعیت هلال احمر منطقه ۴ شمیرانات همزمان شبهای ماه مبارک رمضان اجرا شد. 
 
وی خاطر نشان کرد: موج خدمت و همدلی با شکل‌گیری خدمت کریمانه به قوت دنبال می‌شود و امید است که شاهد حضور خیرین، نیکوکاران جهت شرکت در این اقدام خداپسندانه باشیم.
انتهای خبر/۲۰۱۸
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *