تهران

یکشنبه 19 اردیبهشت 1400

برگزاری دوره پایه تخصصی پیش بیمارستانی ویژه امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان های دماوند و پردیس

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند از برگزاری دوره تخصصی پایه پیش بیمارستانی ویژه امدادگران هلال احمر این شهرستان و پردیس خبر داد.

برگزاری دوره پایه تخصصی پیش بیمارستان
 
به گزارش روابط عمومی هلال احمر شهرستان دماوند؛ طاهری رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند بیان کرد: این دوره به منظور ارتقاء سطح توانمندی امدادگران و آشنایی با اصول و اقدامات پیش بیمارستانی در حوادث و سوانح  برگزار گردیده است.  
وی با اشاره به اینکه این دوره پیش نیاز دوره های تخصصی امداد و نجات است، افزود: سرفصل های این دوره به مدت ۴۵ساعت شامل مدیریت صحنه، آناتومی و فیزیولوژی، مدیریت راه هوایی، تریاژ در حوادث و تروما می باشد که با حضور ۳۰ نفر از امدادگران در  شهرستان دماوند برگزار شده است.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند از مردم دعوت کرد برای فراگیری آموزش های کمک های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات، به شعب جمعیت هلال احمر مراجعه کنند .
وی اضافه کرد: با فراگرفتن آموزش های کمک های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات، می توان با صدمات جدیدتر مقابله کرد و تا پیش از انتقال به مراکز درمانی، از پیشرفت صدمات و عوارض جلوگیری کنیم.
 
این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: در پایان دوره آزمون های تئوری و عملی برگزار و به قبول شدگان دوره مربوط گواهینامه اهدا می شود.
 
 
انتهای خبر / ۲۱۱۲
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *