تهران

چهارشنبه 06 بهمن 1400

برگزاری دوره آموزشی کمک های اولیه ۲۲ساعته در سرای محله سعادت آباد

رئیس جمعیت هلال احمرشمیرانات اعلام کرد: دوره آموزشی کمک های اولیه مقدماتی با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در سرای محله سعادت‌آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شمیرانات؛ 
جمال شریفی رئیس جمعیت هلال احمر شمیرانات با اشاره به اینکه یکی از رسالت های مهم جمعیت هلال احمر ارائه آموزش های مربوط به آمادگی در برابر مخاطرات است بیان کرد:در این راستا جوانان مجتمع امدادی فرهنگی هلال احمر منطقه ۲ با هدف ارتقای سطح آمادگی امدادی شهروندان در مواجهه با حوادث و بلایای طبیعی در رده های سنی مختلف و با رعایت نکات بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی به همت مربیان داوطلب کلاس های آمادگی در برابر مخاطرات را در سراهای محله منطقه برگزار می کند.
 
شریفی درخصوص جزئیات و سر فصل های آموزشی گفت : احیای قلبی ریوی ، حمل مصدوم ، پانسمان و بانداژ ، کار با دستگاه فشارسنج و سایر آموزش های مرتبط با دوره کمک های اولیه مقدماتی که در این دوره تدریس شد.
 
 
شریفی اظهار کرد :گسترش آموزش های همگانی و عمومی در میان آحاد جامعه، افزایش تاب آوری عمومی، مسئولیت پذیری اجتماعی و تشکیل و تجهیز تیم های عملیاتی در محلات برای امدادرسانی به حوادث احتمالی در ساعات اولیه حوادث و زمان طلایی امدادرسانی و تلاش برای رفع آسیب های اجتماعی از طریق همکاری های محلی و گروه های سازمان یافته، همگی از اهداف مهم برگزاری این کلاس ها می باشد.
انتهای خبر/ 2018
کلمات کلیدی
الهام نظری
تهیه کننده:

الهام نظری

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *