تهران

چهارشنبه 06 بهمن 1400

برگزاری دوره آموزشی نیمه حضوری کمک های اولیه مقدماتی در جمعیت هلال احمر منطقه۲ شمیرانات

رئیس جمعیت هلال احمرشمیرانات اعلام کرد: برگزاری دوره آموزشی نیمه حضوری کمک های اولیه مقدماتی با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در جمعیت هلال احمر منطقه ۲ شمیرانات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان شمیرانات؛

جمال شریفی رئیس جمعیت هلال احمر شمیرانات با اشاره به تأثیر چشمگیر اقدامات اولیه امدادی به موقع در نخستین لحظات وقوع حوادث درکاهش درد ، بلایا و حفظ حیات و تثبیت شرایط مصدوم افزود ؛ برگزاری کلاس‌های آشنایی با اصول هلال احمر ، امداد و کمک‌های اولیه از جمله اهداف برگزاری دوره های آموزشی جمعیت هلال احمر است. 

شریفی درخصوص جزئیات و سر فصل های آموزشی گفت : احیای قلبی ریوی ، حمل مصدوم ، پانسمان و بانداژ و سایر آموزش های مرتبط با دوره کمک های اولیه مقدماتی که در این دوره تدریس شد.

این مقام مسئول در پایان با اشاره به چگونگی برگزاری دوره های آموزش های جمعیت هلال احمر در شرایط کرونایی گفت: در حال حاضر با توجه به شیوع ویروس کرونا برای برگزاری دوره های حضوری، متناسب با مصوبات ستاد ملی کرونا عمل می کند. برای برگزاری حضوری دوره ها به علت شیوع کرونا محدودیت هایی وجود دارد به همین جهت این دوره ها به صورت آنلاین برگزار می شود.

وی افزود: متقاضیان شرکت در دوره‌های هلال احمر می‌توانند با مراجعه به نزدیک‌ترین شعبه هلال که آدرس آن‌ها در سایت خادم موجود است؛ اعلام آمادگی کنند و دوره های آموزشی را بگذرانند. 

انتهای پیام / ۲۰۱۰

کلمات کلیدی
الهام نظری
تهیه کننده:

الهام نظری

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *