تهران

جمعه 03 بهمن 1399

بازدید اعضای مدیریت بحران شهرستان ری از کارخانه نساجی هلال ایران

اعضای مدیریت بحران شهرستان ری از کارخانه نساجی هلال ایران بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر  استان تهران؛ اعضای ستاد مدیریت بحران، دهیاران و مسئولین خانه های هلال شهرستان ری با همراهی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران و رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ری از کارخانه شرکت نساجی هلال ایران بازدید کردند. 
در این بازدید، کارشناسان شرکت نساجی هلال ایران به معرفی محصولات این کارخانه که متمرکز بر تولید اقلام مرتبط با اسکان و سرپناه اضطراری و همچنین اقلام زیستی جهت بکارگیری آن در حوادث و سوانح می باشد پرداختند. 
تاجیک نوری معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران در حاشیه این بازدید اظهار کرد: 
در سیستم مدیریت بحران بیش از حد باید آمادگی لازم را داشته باشیم. 
وی با بیان این که بیش از ۷۴۵ روستا در استان تهران وجود دارد، ادامه داد: 
دهیاران، مدیران بحران روستاها هستند و تمرکز بر آموزش و آمادگی روستاییان برای مواجهه با مخاطراتی همچون زلزله، امری اجتناب ناپذیر است. 
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران گفت: بحران نیاز به توجه و آمادگی همیشگی دارد و اساس پاسخ گویی مناسب به بحران ها و مخاطرات در جهان، محله محور است. 
تاجیک نوری ادامه داد: توجه دهیاران برای افزایش آمادگی روستاییان در زمان مواجهه با مخاطرات، از اهمیت بالایی در کنار سایر فعالیت ها برخوردار است که در این بازدید نیز سعی نمودیم توجه مسولین مربوطه را به بحران های احتمالی و همچنین اقلام و تجهیزاتی که می تواند تسهیل گر و سرعت بخش هرگونه امدادرسانی مطلوب در روستاها باشد جلب نماییم تا بکارگیری شان را در دستور کارهای آتی خود قرار دهند.
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *