تهران

چهارشنبه 06 بهمن 1400

انتخابات شورای کانون جوانان برادر جمعیت هلال احمر شهرستان شهریار برگزار شد

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان شهریار گفت: انتخابات شورای کانون جوانان شاخه آزاد هلال احمر این شهرستان با حضور ۹ کاندیدا و مشارکت پرشور جوانان برادر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان شهریار، حسین عربی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان شهریار از برگزاری انتخابات شورای مرکزی جوانان برادر در تاریخ پنجشنبه ۲۷ آبان ماه ۱۴۰۰ در سالن اجتماعات جمعیت هلال‌احمر شهرستان شهریار خبر داد.

حسین عربی هدف از برگزاری این انتخابات را سازماندهی و مشارکت بیشتر جوانان در برنامه های بشردوستانه و امدادی به منظور تحقق اهداف سازمان جوانان جمعیت هلال احمر دانست و افزود: پس از فراخوان ثبت‌نام از علاقمندان واجد شرایط عضویت در شورای مرکزی واحد جوانان، ۹ نفر از اعضا داوطلب حضور در شورای مرکزی واحد جوانان جمعیت هلال احمر  شدند.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان شهریار تصریح کرد: به داوطلبان حضور در شورای مرکزی واحد جوانان فرصت داده شد تا خود را معرفی کرده و از اهداف و برنامه های خود در حضور اعضای جوان صحبت کنند و بعد از آن رأی گیری انتخابات انجام شد.

لازم به ذکر است بر اساس قانون انتخابات کانون های جوانان جمعیت هلال احمر، افراد منتخب به مدت دو سال به عنوان اعضای شورای کانون فعالیت می کنند.

انتهای پیام/۲۰۵۳

کلمات کلیدی
دینا حقی
تهیه کننده:

دینا حقی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *