تهران

جمعه 28 خرداد 1400

پد بالگرد آزاد راه تهران- شمال افتتاح شد

با حضور رئیس سازمان امداد و نجات، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران و دیگر مسئولان، پد بالگرد آزاد راه تهران-شمال افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ با حضور رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، مدیر عامل و معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران، مدیر کل بحران استانداری تهران و دیگر مسئولان، پد بالگرد آزاد راه تهران-شمال افتتاح شد. 
ابراهیم تاجیک نوری معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران ضمن قدردانی از همکاری تمامی نهادهایی که در احداث این پد بالگرد دخیل بودند، اظهار کرد: پد های بالگرد آزاد راه تهران-شمال در کنار پایگاه امداد و نجات این آزاد راه برای امداد رسانی به حوادث احتمالی یکی از افتخارات مشترک جمعیت هلال احمر و حوزه های دخیل در سفر ایمن هموطنان خواهد بود و می تواند در کشور الگو باشد. 
وی ادامه داد: با افتتاح این پد و دو پد اضطراری دیگر در آزاد راه تهران-شمال، در ارائه خدمات امداد هوایی به هموطنان تسریع خواهد شد و حتی می توان در مواقع بحرانی نیز به روستاهای نزدیک آزاد راه تهران- شمال خدمات امدادی ارائه کرد. 
تاجیک نوری گفت:  با افتتاح این پد ها امداد و خدمت رسانی در این آزاد راه با همکاری اورژانس، پلیس راه، راهداری و ... با قدرت بیشتری نسبت به قبل انجام خواهد شد تا هموطنان با ایمنی و آرامش خاطر بیشتری بتوانند به سفرهای خود بپردازند. 
در ادامه مهدی ولی پور رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر ضمن تقدیر از همکاری دستگاه های خدمت رسان به هموطنان در حوزه سفر، به ویژه پلیس راه، گفت: از پیگیری های مدیر عامل و همکارانمان در حوزه امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران جهت آماده شدن پدهای بالگرد آزاد راه تهران- شمال قدر دانی می کنیم و باعث افتخار است که با بکارگیری این این پد ها، سرعت و کیفیت امداد رسانی به حوادث و سوانح احتمالی در این آزادراه کاهش قابل توجهی خواهد داشت. 
وی ادامه داد: در چند سال اخیر و بالاخص در جمعیت هلال احمر و دستگاه های امداد رسان، به بسترسازی و توسعه ناوگان امداد هوایی بدلیل تاثیر بسزای آن در امدادرسانی سریع به هموطنان در حوادث و سوانح، توجه ویژه ای شده است که امیدوارم بزودی با همکاری مسئولان امر، هر روز باعث پیشرفت و افزایش ناوگان و تجهیزات و زیر ساخت های امدادرسانی همچون پد بالگرد برای جلب رضایت هموطنانمان باشیم. 
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در پایان این مراسم اضافه کرد: این پد بالگرد کمتر از یکسال و با همکاری وزارت راه، شرکت های سازنده و بهره بردار آزاد راه تهران-شمال و جمعیت هلال احمر آماده و عملیاتی شد که در همین جا جای دارد از تمامی دست اندرکاران آن کمال تشکر را داشته باشم. 
بنا بر این گزارش، آزاد راه تهران-شمال، از این پس دارای یک پد اصلی و دو پد اضطراری برای فرود بالگرد خواهد بود.
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *