تهران

چهارشنبه 06 بهمن 1400

برگزاری دوره حضوری کمک های اولیه مقدماتی توسط جمعیت هلال احمر شهرستان شمیرانات

رئیس جمعیت هلال احمرشمیرانات اعلام کرد: برگزاری دوره آموزشی کمک های اولیه مقدماتی با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در محل بنیاد سپاس لحظه‌ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان شمیرانات؛

جمال شریفی رئیس جمعیت هلال احمر شمیرانات با اشاره به تأثیر چشمگیر اقدامات اولیه امدادی به موقع در نخستین لحظات وقوع حوادث درکاهش درد ، بلایا و حفظ حیات و تثبیت شرایط مصدوم افزود ؛ برگزاری کلاس‌های آشنایی با اصول اولیه هلال احمر ، امداد و کمک‌های اولیه از جمله اهداف برگزاری دوره های آموزشی جمعیت هلال احمر است. 

شریفی افزود : دوره کمک‌های اولیه بصورت حضوری در محل بنیاد سپاس لحظه‌ها با حضور ۲۲ نفر از متقاضیان باتدریس مربی جمعیت هلال احمر شمیرانات برگزار شد.

شریفی درخصوص جزئیات و سر فصل های این دوره آموزشی گفت : فرگیران مباحثی از جمله : احیای قلبی ریوی ، حمل مصدوم ، پانسمان و بانداژ و سایر آموزش های مرتبط با دوره کمک های اولیه مقدماتی در این دوره فراگرفتند.

این مقام مسئول در پایان با اشاره به چگونگی برگزاری دوره های آموزش های جمعیت هلال احمر در شرایط کرونایی گفت : در حال حاضر با توجه به شیوع ویروس کرونا برای برگزاری دوره های حضوری ، متناسب با مصوبات ستاد ملی کرونا عمل می کند. 

وی خاطرنشان کرد: متقاضیان شرکت در دوره‌های هلال احمر می‌توانند با مراجعه به نزدیک‌ترین شعبه جمعیت هلال احمر که آدرس آن‌ها در سایت خادم موجود است؛ اعلام آمادگی در کلاس‌ها را اعلام کنند و در صورت تمایل با عضویت در کلاس‌های تخصصی شرکت کنند.

انتهای پیام /۲۰۱۰

 

کلمات کلیدی
الهام نظری
تهیه کننده:

الهام نظری

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *